S.S.S.


Web alanı başvurusu için ne yapmalıyım?

Başkanlığımız sayfasında bulunan “Formlar” başlığı altında bulunan Web Alanı Talep Formu’nu doldurarak resmi yazı ile birlikte daire başkanlığımıza başvurmanız gerekmektedir.


EBYS  başvurusu için ne yapmalıyım?

Başkanlığımız sayfasında bulunan “Formlar” başlığı altında bulunan EBYS Başvuru Formu’nu doldurarak resmi yazı ile birlikte daire başkanlığımıza başvurmanız gerekmektedir.


Personel E-posta  başvurusu için ne yapmalıyım?

Başkanlığımız sayfasında bulunan “Formlar” başlığı altında bulunan Personel E-posta Başvuru Formu’nu doldurarak resmi yazı ile birlikte daire başkanlığımıza başvurmanız gerekmektedir.


E-posta parolamı unuttum. E-posta parolamı nasıl güncelleyebilirim?

Öğrencilerimiz ve Personellerimiz  https://sifremiunuttum.afsu.edu.tr/ adresinden ilgili alana tıklayıp, Eski veya Yeni Kimlik kartınıza göre alanları doldurduktan sonra yeni şifre gönder kısmı ile parolanız güncellenecektir.


Evet. Limitler dâhilinde dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Dosya paylaşım limiti maksimum 25 Megabyte olarak tanımlanmıştır.


Bilgi ve İletişim Varlıkları Kullanım İlkeleri Yönergesi gereği kişisel veri yedeklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden kişiler kendi verilerini yedeklemekle yükümlüdür. Kendi alacağınız yedeklere herhangi bir erişim yoktur.


Güncelleme Tarihi: 1 Aralık 2022

Misafir Kullanıcı

Eduroam

Eğitim Materyalleri

AFSÜ Portal

Skip to content